Medic grace - medicininė apranga

+370 645 96 787      info@medicgrace.lt

Natalija Olickija

Kas mes?

Medic Grace – Jau daugelį metų kuriame kokybišką ir madingą medicininę aprangą. Mūsų įmonės dizaineriai, siuvėjai, sukirpėjai ir kiti čia dirbantys specialistai turi sukaupę didelę patirtį, kuriant medicininę aprangą. Uniformų pasiuvimui naudojamos tik kokybiškos medžiagos bei nauja ir moderni įranga. Visi produktai yra kruopščiai patikrinami, todėl esame pajėgus sukurti unikalią medicininę aprangą ir užtikrinti aukščiausią kokybę.

Kvalifikuotas medikas visada nori atrodyti stilingai, todėl medicininė apranga turi būti ne tik patogi, bet ir pabrėžti unikalų jūsų ivaizdį bei stilių. Mūsų parduotuvėje galima išsirinkti labiausiai patinkantį medicininės aprangos modelį.

Mes siūlome plataus spektro medžiagų, spalvų bei stilių pasirinkimą. Suprasdami, kad neįmanoma sukurti universalų medicininį chalatą, palaidinę, kelnes arba pižama (kiekvieno žmogaus figūra skiriasi), mūsų įmonės profesionalai visada pasiruošę pasiūti uniformą pagal individualų užsakymą. Jeigu pirkėjas pageidauja koreguoti jau esamą modelį arba pasiūti aprangą pagal savo lekalus, mes lengvai išpildysime jūsų reikalavimus ir pasiūsime bet kokio sudėtingumo medicininį chalatą.

Mes garantuojame:

  • geriausią rinkoje kokybės ir kainos santykį;
  • medžiagų kokybę;
  • profesionalų medicininių chalatų bei aprangos pasiūvimą;
  • individualų požiūrį į kiekvieną klientą;
  • tikslų ir sklandų užsakymo įvykdymą;

Jūs galite, bet kada užduoti jus dominantį klausimą, pasinaudojant mūsų Kontaktai forma, el. paštu arba tiesiog paskambinę tekefonu +370 645 96 787. Visi rekvizitai ir kontaktai pateikti skiltyje Kontaktai. Taip pat prieš apsiperkant mūsų medicininės aprangos parduotuvėje siūlome susipažinti su mūsų apmokėjimo, pristatymo ir prekių grąžinimo sąlygomis.

Pirkinių krepšelis